PhoneSheriff

Dünyanın dört bir yanından insanlar, çocuklarını ve çalışanlarını online tehlikelerden uzak tutmak adına onlara göz kulak olmak için takip uygulamalarından ve servislerinden faydalanıyor. Çocuklar, yeni arkadaşlar edinmek için sosyal medya web sitelerinin yanı sıra anında mesajlaşma servislerini de kullanıyor ancak bu özgürlük beraberinde bir dizi tehlikeyi de getiriyor. Ebeveyn olarak, çocuklarınızın aktivitlerini ve nerede olduklarını takip etme sorumluluğu tamamen size düşüyor. İşte bu gibi durumlarda, PhoneSheriff gibi takip uygulamaları ve servisleri oldukça pratik bir hizmet sunuyor. Şimdi PhoneSheriff, sunduğu özellikler ve artılarıyla eksilerinden söz edelim.

PHONESHERIFF: KURULUM VE BAŞLATMA

53292-phonesheriff-boxPhoneSheriff’i hedef cihaza kurmak için, kullanıcının cihaza fiziksel erişimi olması gerekli çünkü uygulamanın uzaktan kurulması mümkün değil. Kurulum sürecinin ardından, cihaz şirketin ürünün satışı sırasında sağladığı web portalı üzerinden yapılandırılabiliyor ve kontrol edilebiliyor.

UYUMLULUK

  • iOS cihazları:
  1. iPhone
  2. iPad
  • Android cihazları
  1. Telefonlar
  2. Tablet
  • Bilgisayarlar
  • BlackBerry cihazları

KİLİT ÖZELLİKLERİ:

PhoneSheriff şaşırtıcı bir şekilde, çocuklarını ve çalışanlarını takip etmek isteyen ebeveynler ve işverenler tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiş. Uygulama fark edilmeden çocuğunuza ve çalışanlarınıza göz kulak olmak için ihtiyaç duyacağınız tüm özelliklere sahip. Arama takibi, mesaj takibi, anında mesajlaşma takibi, sosyal medya takibi, GPS takibi ve internet kullanımı takibi özelliklerine sahip. Diğer taraftan, bu uygulama ve hizmet bazı önemli ve olmazsa olmaz özelliklerden yoksun; Facebook takibi ve Viber takibi sunmuyor ve bunlar çok büyük dezavantajlar.

KONUM TAKİBİ

GPS konum takibi, ebeveynlerin ve işverenlerin hedef cihazın kesin konumunu istediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden web protalını kullanarak takip etmenize izin veriyor. Bu konum takibi özelliği hedef cihazın nerede olduğunu birkaç saniye içinde belirliyor ve bu özellik, çocuklarının mahremiyetine karışmadan onların nerede olduğunu bilmek isteyen ebeveynler için oldukça kullanışlı bir hizmet.

DİĞER ÖZELLİKLER

PhoneSheriff aynı zamanda kullanıcının hedef cihaz üzerindeki uygulamaları silmesine ya da kilitlemesine de izin veriyor. Kullanıcı, bu işlemi uzaktan, web portalı üzerinden gerçekleştirebiliyor. Bu özellik, ebeveynler belli bir web sitesine ve onun içeriğine erişimi kısıtlamak istediğinde oldukça pratik geliyor.

MSPY REVIEW

FİYATLANDIRMA

PhoneSheriff, farklı türden kullanıcılar için tasarlanmış üç farklı pakete sahip. PhoneSheriff diğer takip uygulamaları ve servislerinin aksine, paketlerini platform üzerinden kategorize etmiyor. Bunun yerine paketleri müşteri tipine göre belirliyor. Bu paketlerden ikisi özel olarak ebeveynler için tasarlanmış; ebeveynler PhoneSheriff üyeliğini 6 ay için $50 ve 12 ay için de $90 ödeyerek satın alabiliyor. Öte yandan işverenlere özel tasarlanan paket için 12 aylık $300 ödeyerek PhoneSheriff üyeliğine sahip olmak mümkün. Ayrıca paket beş ayrı cihaz üzerinde kullanılabiliyor.

trbannertrial

ÖZET

PhoneSheriff, çalışanlara ve çocuklara sürekli olarak göz kulak olarak çocuklarınızı ve işinizi korumak için ihtiyaç duyacağınız tüm temel özelliklere sahip olmanızı sağlıyor. PhoneSheriff bazı dezavantajlara sahip olsa da, genel olarak bakıldığında ebeveynler ve işverenlere özel paketler sunan birçok muhteşem hizmet veriyor. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek yazılımı incelemenizde fayda olur.

Leave a Reply