mSpy

Eğer şu hayatta gerçekten zor bir iş varsa, o da ergen çocuk yetiştirmektir herhalde! İşte tam da bu nedenden birçok ebeveyn artık çocuklarının cep telefonlarını takibe almaya çalışıyor. Bazı insanlar çocukların cep telefonu olup olmaması gerektiğini tartışmaya devam ediyor ancak hoşunuza gitsin ya da gitmesin – artık dijital çağda yaşıyoruz ve akıllı telefonu olmayan bir ergenle karşılaşmak oldukça nadir rastlanan bir durum. Bir ebeveyn olarak sizin yapabileceğiniz şeyse, mSpy gibi bir takip uygulaması ve hizmetini kullanmak olabilir. Bu özel iPhone takibi uygulaması yalnızca oldukça makul bir fiyata sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda piyasadaki en etkili uygulamalardan biri de.

MSPY: KURULUM VE BAŞLATMA

mspy premium boxmSpy’ın kurulum süreci oldukça basit. Süreç boyunca sizinle konuşarak size yardımcı olabilecek harika bir teknik destek sunuluyor ve takibe başlamak yalnızca birkaç dakikanızı alıyor. İhtiyacınız olan tek şey hedef telefona fiziksel olarak birkaç dakikalığına erişmek. Böylece tüm gerekli işlemleri tamamlamış oluyorsunuz.

DENEMEK İÇİN TIKLA

UYUMLULUK

mSpy, hem mobil hem de masaüstü bilgisayarlar için kullanılabiliyor; iOS ve Android cihazlarının yanı sıra Windows ve Mac temelli bilgisayarlarla da uyumlu.

KİLİT ÖZELLİKLER

  • Arama takibi
  • Mesaj takibi
  • E-posta ve anında mesajlaşma takibi
  • Konum takibi
  • Arkaplan modu
  • WhatsApp, Viber ve Line takibi
  • Güvenli web portalı
  • Her yerden erişim
  • Coğrafi Çevreleme
  • Multimedia takibi

DİĞER ÖZELLİKLER

mSpy uygulamasının harika özelliklerinden biri, yazılımı kurduktan hemen sonra hedef cihazı anında takip etmeye başlamanız. Toplanan verilere herhangi bir PC’den ya da internet bağlantısı olan cihazdan kolayca erişmeniz mümkün. E-postalar, mesajlar, aramalar, videolar ve fotoğraflar dahil her şey dilediğiniz zaman görüntüleyebilmeniz adına sizin için kayda alınıyor. Tüm bunlar, hedef kişi sizin bu bilgileri topladığınızın farkına bile varmadan görünmez bir şekilde gerçekleştiriliyor. İşte bu yüzden, herhangi bir yasadışı eylemde bulunmadığınızdan emin olmak için ilgili yerel mahremiyet yasalarını kontrol etmeniz büyük bir önem taşıyor.

FİYATLANDIRMA

Hayret verici mSpy, kullanıcılarına birbirinden farklı bir takım paketler ve fiyat seçenekleri sunuyor. Dört farklı güncel plan var; basic, premium, family ve bundle. Bu planlar 1, 3, 6 ve 12 ay için geçerli. Bu sayede kullanıcılar hizmetten faydalanmayı amaçladıkları belli bir zaman diliminde ihtiyaç duydukları özelliklere sahip olan diledikleri paketi seçebiliyorlar.

Bu paketler, benzer diğer uygulamalar ve servislerle karşılaştırıldığında mSpy’a muazzam bir avantaj sağlıyor çünkü kullanıcılar hizmeti yalnızca birkaç gün kullanmak istiyorlarsa, servisi yalnızca bir aylığına bile satın alabiliyor. Doğal olarak, daha uzun süreli kullanımların fiyatı daha uygun ve uygulamanın resmi sitesinden tüm fiyatları kontrol edebilirsiniz.

DENEMEK İÇİN TIKLA

ÖZET

mSpy’dan faydalanabilecekler yalnızca ebeveynler değil. Bu uygulama aynı zamanda, iş yapmaları gereken zaman içinde çalışanlarının neler yaptığını takip etme ihtiyacı duyan işverenlerin de gözde yazılımlarından biri. Çalışanların konumunu kontrol etmek ve iş saatleri içinde şirketin mobil cihazlarını nasıl kullandıklarını izlemek için oldukça yararlı.

Leave a Reply