iPhone 5 için En İyi Casus Yazılımı 2020

mspy premium boxApple ’ın iPhone 5 ’i muhtemelen bugün piyasadaki en popüler akıllı cep telefonu ve çok çeşitli bir sürü uygulamanın kurulumuna izin veren bir dizi teknik inovasyon ile dolu. Ancak iPhone 5 aynı zamanda aşağıda da görebileceğiniz gibi çeşitli meşru nedenlerde bir takip cihazı olarak da kullanılabiliyor.

mSpy tarafında sunulan cep telefonu casus yazılımı önem verdiğiniz ya da bakmakla yükümlü olduğunuz kişiler hakkındaki gerçeği öğrenmek için ihtiyaç duyacağınız bütün bilgileri elde etmenin en iyi çözümü.

mSpy ’ı Satın Alanlar

Konu mSpy cep telefonu casus yazılımı olduğunda, müşteriler tipik olarak 2 sınıfa ayrılıyor. Bunlar şöyle:

 • Ebeveynler
 • İş verenler

iPhone 5 kullanan çocuk takibi

Çocukları için bir iPhone 5 alan ebeveynler, şüphesiz söz konusu olan çocuklarının söylediği yalanlar ve çevirdiği dolaplar olduğunda çocuklarının akıllı cep telefonlarını arkalarında bıraktıkları izleri ortadan kaldırmak için kullanmadıklarından emin olmak isteyecektir.two iphone 5

Çoğu zaman, çocuklar bu kalibrede akıllı bir cep telefonuna sahip olduğunda, bunu sizin birlikte vakit geçirmelerini istemediğiniz arkadaşlarıyla sohbet ederek, değerli ders çalışma zamanında çalarak saatlerde yazışarak, uygunsuz web sitelerini görüntüleyerek ve başka sakıncalı işlerle uğraşarak geçirecektir. İşte bu nedenle, çocuğunuzun iPhone 5 ’i üzerine mSpy cep telefonu casus uygulamasını kurmanız gerekecek.

iPhone 5 kullanan personel takibi

Benzer bir şekilde, çalışanları için bu pahalı akıllı cep telefonuna yatırım yapan işverenler de bunların şirket politikasının ilkeleri dahilinde kullanıldığından emin olmak isteyecektir. Her gün çalışma saatlerinin büyük bir kısmını iPhone 5 ’in iMessage anında mesajlaşma uygulaması üzerinden sohbet ederek geçirme fikri çalışanlarınızı cezbedebilir ve mSpy olmadan işverenlerin bu durumdan haberi bile olmayabilir.

mSpy Özelliklerindeki Kanıt

mSpy ’ın cep telefonu casus yazılımını sunan web sitesini incelediğinizde, öne çıkan ilk şey ürünün uzun özellikler listesi olacaktır. Takip edilen iPhone 5 ’ler için sunulan bazı temel özellikler arasında şunlar yer alıyor:

 • Gelen ve yapılan arama kayıtlarının toplanması
 • Eksiksiz metinlerle birlikte SMS, e-posta ve iMessage üzerinden gönderilen ve alınan mesajları inceleme
 • Bütün web tarayıcı aktivitelerini kaydetme
 • Cihazın konum geçmişini izlemek için GPS takipçisi
 • Kontak kişileri dosyalarına erişim
 • Tüm takvim aktivitelerinin toplanması
 • WhatsApp, Facebook, Viber, Skype, Snapchat vs. yazışmalarının kaydedilmesi

mspy başlıca özellikler

Bu liste size sunulacak bütün özellikleri içermiyor. Bu ürün için daha başka fonksiyonlar da bulunuyor ancak bu kısa listeden mSpy telefon casusu yazılımının kendi sınıfındaki en güçlü ürünler arasında yer aldığını çıkarabilirsiniz.

mSpy ’ı Diğerlerinden Ayıran Özellikler

mSpy casus cep telefonu ürününü rakiplerinden farklı kılan üç özellik bulunuyor ve bunlar:

 • Canlı Kontrol Paneli
 • 7 günlük ücretsiz deneme süresi. Canlı Kontrol Paneli takibe alınan cep telefonuna gerçek zamanlı takip ekler ve bununla birlikte güncel GPS konumunu alabilirsiniz, cihazın ekranını görüntüleyebilirsiniz. Yalnızca mSpy kullanıcılarına böyle bir özellik sunuyor.
 • iPhone telefonlarının jailbreak işlemi yapılmadan da takip özelliklerinin taşıması (WhatsApp, Skype, Line, iMessage, SMS, MMS takibi, web geçmişi)

Bunun yanında, mSpy telefon casusu yazılımını kesinlikle hiçbir risk olmadan test etmenize izin veren 7 günlük ücretsiz deneme süresi de sunuyorlar. Bu, bazı yazılım şirketleri tarafında sunulan sınırlı özelliklere sahip deneme süresi değildir. Söz konusu deneme süresi, destek hizmeti de dahil olmak üzere ürünü eksiksiz olarak denemenize izin veriyor.

mSpy Nasıl Çalışıyor?

mSpy cep telefonu casusunu kurup çalıştırmak için ihtiyacınız olan tek şey aşağıdaki 5 basit adımı izlemek olacak:

 1. mSpy web sitesinden bir üyelik paketi satın alın.
 2. iPhone ’u ele geçirin. mSpy ’ın kurulum işlemi uzaktan gerçekleştirilemiyor dolayısıyla takibe alınacak olan cihaza fiziksel olarak erişmenize gerekiyor. En iyi seçenek, cihazı çocuğunuza ya da çalışanınıza vermeden önce casus yazılımının kurulumunu tamamlamak olacaktır.
 3. iPhone üzerinde jailbreak işlemini yapın. Bu mSpy cep telefonu casus yazılımının ihtiyaç duyduğu bir işlemdir çünkü söz konusu uygulamalar Apple ’ın App Store ’unda mevcut olan uygulamaların tipik olarak iOS işletim sisteminde erişimine izin verilmeyen bölümlere erişim gerektirmektedir. Jailbreaksiz çözümü de tercih edebilirsiniz. Takip edilecek telefonun tüm aktivitelerini izlemek istiyorsanız jailbreak işlemi zorunludur.
 4. mSpy ’ı cihaza yükleyin ve kurulumu tamamlayın.
 5. Üye kontrol paneline giriş yapın ve bilgiler toplandıkça onları inceleyin.

DENEMEK ICIN TIKLA

Şimdiye kadar mSpy ’ın gücünü ve neden iPhone 5 üzerinden çalıştırabileceğiniz en iyi cep telefonu casus yazılımı olduğunu siz de anlamış olmalısınız. mSpy ’ın 7 günlük ücretsiz deneme süresi sayesinde, ürünü test ederek yanılma payınızı tamamen ortadan kaldırmış olursunuz. Hatta deneme süresinden sonra, $53 ’a 3 aylık üye olabilir ve ürünü sunulan en düşük fiyattan denemeye devam edebilirsiniz. mSpy ’ın web sitesini ziyaret edin ve çocuğunuzu ya da çalışanınıza bir cep telefonu vermeden önce daha fazla bilgi edinin.

Leave a Reply