Android İçin En İyi WhatsApp Takip Programı Hangisi 2020?

Android WhatsApp takip programı ararken karşılaşacağınız seçenekler arasında seçim yapmak çok zordur. Hepsi en iyi Android casus program olduğunu ve mükemmel özellikler sunduğunu iddia ederken, size hemen WhatsApp takip programı indir diye bağırıp dururken aksi zaten beklenemez.

DENEMEK İÇİN TIKLA

WhatsApp takip programı yalnızca başkasının WhatsApp mesajlarını okuma için kullanılan basit programlar değildir. Birer Android casus program oldukları için bundan çok daha fazlasını sunabilecek bir altyapıya sahiptirler. Bu yüzden en iyi WhatsApp takip programı seçerken bunu bilerek maksimum verimi almaya bakmalısınız. Hangi özelliğe ne zaman ihtiyacınız olacağını bilemezsiniz. WhatsApp’tan alınan bir numaraya internet bağlantısı olmadığı için nasıl bir sms atıldığını ya da aramanın kaç dakika sürdüğünü, o numaranın rehbere nasıl kaydedildiğini görmek istemez misiniz?

WhatsApp Takip Programı Online Seçmek

Bu programları elemek ve seçenekleri azaltmak için beklentileriniz doğrultusunda bir liste hazırlayabilir, listedeki özelliklerden kesinlikle olsun istedikleriniz eksikse o programı anında kaldırabilir, daha az öneme sahip özelliklerden eksiğin sayısı 3’ü aştığında başka bir programdan devam edebilirsiniz.

WhatsApp online takip programı eleme sırasında nasıl bir liste yapacağınızdan emin değilseniz örnek olarak bu listeden faydalanabilirsiniz:

  • WhatsApp mesajlarını, uygulama içi ücretsiz arama bilgilerini, WhatsApp kişilerini, paylaşılan fotoğrafları ve videoları görüntülemenizi sağlayabiliyor mu?

  • WhatsApp’a gelen uçtan uca şifreleme gibi yeniliklere uyum sağlayabilmiş mi?

  • Görüşme bilgilerine, sms mesajlarına ve rehber kayıtlarına ulaşma imkanı sağlıyor mu?

  • Telefonun gittiği her yeri GPS, Wi-Fi ya da benzeri kanallardan izleyebiliyor mu?

  • WhatsApp dışındaki hangi mesajlaşma uygulamalarını takip edebiliyor ve Hangouts, Facebook Messenger, Viber, Line gibi popüler mesajlaşma uygulamaları için aynı uygulama içerisinde takip imkanı sağlıyor mu?

  • Keylogger gibi özellikleri var mı ve uygulamaların içerisindeki her girdiyi kaydedebiliyor mu?

  • Yüklemesi ve kullanması kolay mı, sorun yaşadığınızda ulaşabileceğiniz bir müşteri hizmeti var mı?

  • Fiyatı uygun mu?

  • Hizmeti sunan şirketin bilgilerine internet siteleri üzerinden açıkça ulaşılabiliyor mu ve şirket güvenilir mi?

SATINAL

Listeyi kişisel ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz gibi çeşitlendirebilirsiniz. Bizim yaptığımız listeyi popüler Android casus program alternatiflerine uyguladığımızda en iyi tercihin mSpy olduğunu görüyoruz. Siz de kendiniz bu testi hem mSpy’a hem de diğer Android WhatsApp takip programı özelliklerine sahip alternatiflere uygulayabilir, sonucu bizzat test edebilirsiniz.

Leave a Reply