Ebeveyn Telefon Takip Programı 2020

Ebeveyn telefon takip programı ve teknolojisi her geçen gün ilerliyor ve en iyi ebeveyn kontrol programı anlayışımızı da beraberinde kökünden değiştiriyor. Eskiden çocuk takip programı olarak birkaç tane sınırlı engelleme özelliğiyle yetinirken günümüzde çocukların yaptığı her şeyi kaydedebilen ve gerekirse uzaktan engelleme imkanı sunan casus yazılımlara sahibiz.

DENEMEK İÇİN TIKLA

Ebeveyn Telefon Takip Programı

Casus yazılım teknolojisi sayesinde çocukların telefonlarına bu tip bir yazılım yükleyerek onların birer casus telefon kullanmalarını sağlayabiliyoruz. Telefonu kullanarak yapılan her şeyi öğrenebilmek bir yana, telefonun konum öğrenme özellikleri sayesinde çocuğunuzun gün içerisinde nereye girip çıktığını bilebilir, gerekirse ayarladığınız konumlar için giriş ve çıkış bildirimleri alabilirsiniz.

ebeveyn kontrol programıEbeveyn kontrolü için casus yazılım tarafından sağlanan böyle özellikleri kullanmak için gerçekten işinizi kolaylaştıracaktır. Çocuğunuz kendi kararlarını alırken onun yanında olabilir, onu sıkboğaz etmeden gün içerisinde kimlerle görüştüğünü ve bu görüşmeler sırasındaki bütün mesajlarını, fotoğraflarla video paylaşımlarını görüntüleyebilirsiniz.

Ebeveyn Casus Yazılım

Ebeveynlerin çocuklarını korumak için kullanabileceği birçok casus yazılım bulunuyor. Ama aynı işlevi yerine getirmeleri çocukların bilgilerini saklamaya elverişli demek değildir. Özellikle küçük yaştaki çocukların bilgilerini emanet edeceğiniz çocuk takip programı bu konudaki güvenilirliğini ispatlamış olmalı.

WEBSITE ZIYARET ET

Casus yazılım sektörüne baktığımızda çocuklara uygun içerik ve uygulamalar konusunda bir otorite niteliğinde olan “KidSAFE rozet programından” listed onayına sahip mSpy casus yazılımın diğerlerinden ayrıldığını görüyoruz. mSpy’ın çocukları takip etmek için kullanılmasının uygun olduğunu gösteren bu onay ve veri şifreleme teknolojisi sayesinde ebeveyn kontrolü sırasında içiniz rahat olacak.

mSpy’ın sunduğu tek şey güvenilirlik değil. Şunların da içinde bulunduğu çok sayıda özelliğe sahip:

  • Arama Takibi ve Engelleme

  • Anında Mesajlaşma Takibi

  • SMS ve E-posta Takibi

  • Konum İzleme

  • Tuş Vuruşu Kaydedicisi

  • İnternet Sitelerini Görme ve Engelleme

Telefonu Bir Casus Telefon Yapma

İstediğiniz Android ve iPhone’u mSpy’ı yükleyerek kısa bir süre içerisinde bir casus telefon haline getirebilirsiniz. Yükleme adımı gayet basit ve yükleme sırasında takip etmeniz gereken adımlar karşınıza gelecek pencerelerde size gösterilecek. Telefonu rootlama ya da jailbreak yapma içinse birçok yönerge internetten bulunabiliyor. Bunlardan birini takip ederek en iyi ebeveyn kontrol programı sahibi olmanız çok kolay.

Leave a Reply