iKeyMonitor

Teknolojide yakın zamanda gerçekleşen ilerlemelerin, hatta daha açık olmak gerekirse iletişim teknolojilerinde kaydedilen ilerlemelerin yaşam biçimimiz üzerinde bazı olumsuz etkileri de oldu. Özellikle ebeveynler ve işverenlerin bir süredir bunun faturasını ödemekte olduğunu söyleyebiliriz. Bugünlerde hemen hemen her çocuğun akıllı cep telefonu ya da mobil cihazı var ve bu da ebeveynlerin çocuklarının nerede olduğunu, neler yaptığını ve arkadaşlarının kim olduğunu takip etmesini neredeyse imkansız bir hale getiriyor. iKeyMonitor gibi takip uygulamaları ve hizmetleri bu problemi etkin ve etkili bir biçimde çözüyor. Şimdi bu hayret verici uygulamayı, onun özelliklerini ve artılarıyla eksilerini masaya yatıralım.

IKEYMONITOR: KURULUM VE BAŞLATMA

IKeyMonitorHedef cihaza iKeyMonitor’u yüklemek yalnızca birkaç dakikanızı alıyor ve bunun için de cihaza fiziksel olarak erişiminiz olması gerekli. Kurulumun ardından, şirketin ürünü satın alırken sağladığı web portalı üzerinden cihazı ve uygulamayı yapılandırabilirsiniz.

UYUMLULUK

Bu uygulama yalnızca iOS ve Android cihazlarda çalıştığı ve yalnızca jailbreak yapılmış iOS cihazlarında işe yaradığı için, uyumluluğun iKeyMonitor’un en güçlü yanı olduğunu söyleyemeyiz. Birçok insan iOS cihazlarına jailbreak yapmayı tercih etmediğinden, iKeyMonitor onların pek işine yaramıyor.

KİLİT ÖZELLİKLERİ

 • Arama takibi
 • Mesaj takibi
 • E-posta takibi
 • Anında mesajlaşma takibi
 • Sosyal ağ takibi
 • Konum takibi
 • Medya erişimi

KONUM TAKİBİ

Konum takibi özelliği takip uygulamalarında olmazsa olmaz bir işlev çünkü ebeveynler çocuklarının nerede olduğunu ve zamanlarını nerede geçirdiklerini öğrenmek istiyor. Bu özellik cihazın GPS’ini kullanıyor ve hedef cihazın tam olarak nerede olduğunu belirliyor. Uygulama aynı zamanda rotaları da kaydediyor ve böylece ebeveynler çocuklarının önceki gece nereye gittiğini görebiliyor. Bu, çocukların mahremiyetini çiğnemeden onlara göz kulak olmak için muhteşem bir özellik.

DİĞER ÖZELLİKLER

iKeyMonitor bir takip uygulamasında ve hizmetinde görmek isteyeceğiniz tüm temel özelliklere sahip. Çocuğunuzun aktivitelerini ve işinizi korumak için çalışanlarınızı takip etmek için ihtiyaç duyduğunuz özellikleri de bünyesinde barındırıyor. Piyasada bulunan diğer tüm takip uygulamalarına benzer şekilde, iKeyMonitor da arama, mesaj, e-posta, anında mesajlaşma ve sosyal ağ takibi özelliklerine sahip. Kullanıcı aynı zamanda, web portalını kullanarak uzaktan cihaz üzerinde bulunan fotoğrafları, videoları ve diğer medya dosyaları da görüntüleyebilir.

FİYATLANDIRMA

iKeyMonitor farklı fiyat etiketleri ve farklı özelliklerle gelen üç farklı pakete sahip. Bunlar, standart, premium ve gold paketlerinden oluşuyor. Kullanıcılar ihtiyaçlarına ve bütçelerine uyan paketi diledikleri gibi seçebiliyor. Standart paket 1, 3 ve 6 aylık olarak $17, $45 ve $70’a satışa sunulurken, gold paketi aylık $23’dan satın alabilirsiniz. Elbette ki, üyeliğinizi daha uzun bir zaman dilimi için satın alırsanız, size daha ucuza mal olacaktır.

MSPY REVIEW

ÖZET

iKeyMonitor, çocuklarınızı ve işinizi korumak için ihtiyacınız olan bir takım müthiş özelliklere sahip, harika bir uygulama ve hizmet. Yine de bazı kısıtlamaları ve dezavantajları da var. Uyumlu cihazlara sınırlı destek vermesi, onu uygulamayı birden fazla cihaz üzerinde kullanmak isteyen kullanıcılar için daha az elverişli bir opsiyon haline getiriyor. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek yazılımı incelemenizde fayda olur.

One thought on iKeyMonitor

 • Halit

  Denemek istiyorum

  Reply

Leave a Reply