SMS Takip: Başkasının Mesajları Nasıl Takip Edilir 2020

Metin mesaj takip programları son yıllarda giderek popüler bir hale geldi. Bu, özellikle çocukların yazışmalarını ailelerinden kolayca saklamak için tercih ettikleri bir iletişim türü. Çocuğunuzla aynı odada otururken, onun telefonunda sürekli bir şeyler yazarak ne ile meşgul olduğunu hiç mi merak etmediniz? Son zamanlarda davranışları giderek gizemli bir hale geldi ve siz gerçekten de neler döndüğünü bilmek istiyorsunuz.

MSPY REVIEW

Cep telefonu izleme yazılımları, metin mesajları konusunda size yardımcı olabilir. Piyasada aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce cep telefonu izleme sistemi olsa da, bu yazılımların büyük bir kısmı özellikle metin mesaj takip üzerine casusluk yapabilmeyi en önemli özellik olarak lanse ediyorlar.

Fakat buradaki asıl soru, bu yazılımlar nasıl oluyor da kullanıcının bilgisi olmadan metin mesaj takip edebiliyorlar. Aslında oldukça basit. Bu yazılımların tamamı gizli modda çalışıyor ve bu da kullanıcıların yazılımları takip edememesi anlamına geliyor.

Mesaj Takip: Metin Mesajları Nasıl Takip Edilir?

Bir yazılım seçtikten sonra yapmanız gereken, onu mobil cihaza kurmaktır. Bu, cihazla fiziksel temas kuracağınız ilk ve son andır. Kurulum tamamlandıktan sonra yapılacak tüm izleme uzak bir konumdan olacaktır.

Casus yazılım, izlemeye hemen başlayacaktır.
Mobil cihaz üzerindeki tam aktiviteler izlenecektir. Satın alırken seçtiğiniz paket, yazılımın takibini yapacağı özelliklere belirleyecektir.

DENEMEK İÇİN TIKLA

Yazılım tarafından hazırlanan raporlara, İnternet olanağı bulunan her hangi bir cihaz aracılığıyla hesabınıza giriş yaparak ulaşabileceksiniz.

Telefon casus yazılımı satın alma işlemi tamamlandıktan sonra, giriş için kullanıcı bilgilerinizi içeren bir e-posta alacaksınız. Hesabınıza girince, takip edilen kullanıcıya ait kaydedilmiş tüm veriyi görebileceğiniz bir gösterge ekranı göreceksiniz.

Şirket, tüm raporlarınızın gizli bir şekilde korunacağı konusunda size teminat verecektir. Bu belgelere erişimi olan tek kişi siz olacaksınız.

Metin Mesajlarını Takip Etmek Neden Önemlidir?

Metin mesajının gücü sayesinde çocuklar, siber zorbalığa maruz kalabilir, porno veya uygunsuz fotoğraflar ile videolar görüntüleyebilir ve sizin onaylamayacağınız kişilerle konuşabilirler. Siz onların metin mesaj takip ederken, çocuğunuzun yaşantısı ile ilgili olarak pro-aktif bir hale geleceksiniz.

Neyi görüntülediklerini görebilirsiniz, yaptıkları sohbetlerini okuyabilirsiniz, kiminle etkileşime geçtiklerini ortaya çıkarabilirsiniz ve yapmamaları gereken şeyleri yapmadıklarından emin olabilirsiniz. Metin mesaj takip etmek size ayrıca ceza mekanizmasını işletmeniz gereken yanıtları almanız konusunda da yardımcı olur.

İzleme yazılımları ebeveynlere şu özellikleri sağlarlar:

Seçilen kelimeler metin mesajlarından kullanıldığında yazılımın size uyarması için parametreler belirlemek. Kullanıcının telefonuna bloke edilmiş bir numara mesaj çektiğinde uyarı almak. Gelen ve giden metin mesajlarının tamamını takip edebilmek. Metin mesajları aracılığıyla gönderilen resimler ile videoları görüntülemek. Metin mesajı sohbetlerine müdahale edebilmek için komutlar göndermek.Alınan ve gönderilen mesajların telefon numaralarını ve kime ait olduklarını almak.Her bir metin mesajının zamanı ve tarihini almak.

SATINAL

Metin mesajlarının tamamı, İnternet bağlantısı olan her yerden erişebileceğiniz kontrol panelinize yüklenecektir.

Pro-aktif bir ebeveyn olmak, çocuğunuzun hayatında yaşanan gizemleri çözecektir. Uygunsuz davranışlarla, bu davranışların bütün hayata etkisi olacak sonuçları olmadan başa çıkmak önemlidir. İşte tam da bu yüzden siz, çocuğunuzu takip etmek için ihtiyaç duyacağınız tüm özellikleri barındıran bir cep telefon casus yazılımı seçmek konusunda gerekli zamanı ayırmalısınız.

Leave a Reply