Jailbreak Olmadan iPhone Takibi Nasıl Yapılır 2020

jailbreak çocuk ebeveynApple genellikle teknoloji dünyasının liderlerinden biri olarak kabul edilir. Görünüşe göre, en yeni ve en büyük teknolojiler onlardan çıkarken, diğer markalar da onların izinden gidiyor. Ancak Apple ’ın pek de memnun olmadığı bir işlem var çünkü bu ünlü iPhone, iPod ve iPad cihazları üzerinde sahip oldukları kontrolü riske atıyor.

Jailbreak niçin yapılır?

Söz konusu işlemin adı jailbreak ’tir ve Apple ürünlerine kurulmuş olan işletim sistemlerinin sınırlamalarını ortadan kaldırmaya yarar. Bu işlem gerçekleştirildiğinde, kullanıcılar Apple’ın cihazları üzerine yerleştirdiği kısıtlamaları yok etmiş oluyor. Cihazın sahibi artık Apple mağazasının dışındaki başka yollardan uygulamalar ve başka içerikleri indirebilir.

Bir cihaz üzerinde jailbreak işlemi yapmak size bir sürü olasılık sunar ancak bu aynı zamanda kullanıcıyı endişelendirebilecek bazı meseleleri de beraberinde getirir. İşte bu yüzden, işlem çoğu zaman tavsiye edilmez çünkü güvenlik ve gizlilik konusunda sorun yaratma olasılığı vardır.

Jailbreak olmadan Takip

Çocukları olan ebeveynler, çoğu zaman çocuklarının cihaz kullanımının doğru şekilde takip edildiğinden emin olmak isterler. Ancak bunu yapabilmek adına Apple cihazları üzerinde riskli jailbreak işlemini gerçekleştirmeye fazla yanaşmazlar. Neyse ki, PhoneSheriff sayesinde cihaza jailbreak yapmak durumunda kalmadan iPhone’lar, iPod’lar ve iPad’ler gibi cihazları takibe alma opsiyonuna kavuşuyor.

Not: PhoneSheriff Investigator artık üretilmemektedir. Bu yazılım artık indirilemiyor ancak benzer bir ürün olan “mSpy No-Jailbreak Solution“ı kullanabilirsiniz.

Bu, yalnızca birkaç dakika içinde jailbreak işlemi yapmadan çocuğunuzun iPhone ’unu ya da iPad ’ini nasıl takibe alabileceğinizi adım adım gösteren bir rehber.

Adım 1: Takip Yazılımı Satın Alın ve İndirin

Bu özellik yazılıma dair en çok sevilen özelliklerden birisi, herhangi bir üyelik ücretinin olmaması. Dolayısıyla, bir ebeveyn takip programı satın aldığında ona kayıtsız şartsız sahip oluyor. Yalnızca bir kez ücret ödeyin ve aralarında kısa mesaj, arama geçmişi, resimler, kontak kişileri, kaydedilen notlar, iMessages ve daha fazlasının bulunduğu bütün iOS aktivitelerini izleyin.

PhoneSheriff Investigator yazılımını satın aldıktan sonra, uygulamayı indirmeniz gerekecek. Diğer takip sistemleri, yazılımı doğrudan cihaza yüklemenizi talep eder ancak PhoneSheriff Investigator yazılımı işte bu noktada diğerlerinden ayrılır. Yazılımı satın aldıktan sonra onu Windows masaüstünüze yükleyeceksiniz. Ve işte bu kadar, uygulama sizin bilgisayarınıza yükleniyor, cihaza değil. Tüm cihaz aktiviteleri sizin iCloud hesabınıza gönderiliyor. Bu ebeveynlerin çocuklarını takip edebilmeleri için pratik ve güvenli bir yöntem.

Bu noktada, PhoneSheriff Investigator Edition yazılımının yalnızca Windows 8, 7 ya da Vista üzerinde çalışan Windows masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar ile uyumu olduğunu belirtmeliyiz (Mac OS X sürümü yakında çıkacak). Bu yazılım 5.x, 6.x ya da 7.x işletim sistemleri üzerinden çalışan bütün iPhone, iPad ya da iPod IOS cihazlarını takibe almak için kullanılabilir.

Adım 2: Apple ID’sini Girin

PhoneSheriff Investigator, teknolojideki ilerlemenin farkında olan yazılım geliştiriciler tarafından tasarlandı. Söz konusu insanlar, çoğu çocuğun birden fazla cihaza sahip olduğunu ve bunun da takip edilecek birden fazla cihaz olduğu anlamına geldiğini biliyor.

Ebeveyn bir yazılım lisansı satın aldığında, tek bir merkezden birden fazla cihazı takip edebiliyor. Sadece casusluk yapmak istediğiniz Apple ID’sini girin ve PhoneSheriff Investigator gerisini halledecektir.

Adım 3: Aktiviteleri Anında Görüntüleyin

Casusluğa anında başlayabilirsiniz. Uygulamayı satın aldıktan ve indirdikten sonra, sisteme giriş yapmak ve cihaz üzerindeki aktiviteleri takip etmeye başlamak tamamen size kalmış. Kayıtlar istediğiniz anda elinizin altında! İşte bu kadar kolay!

Eğer PhoneSheriff Investigator’ın sizin için doğru yazılım olup olmadığından emin değilseniz, o zaman şanslısınız. Yazılım şirketi herhangi bir zorunluluk olmadan 7 günlük ücretsiz deneme süresi sunuyor. Süreyi başlatmak için hiçbir kredi kartı bilgisi ya da kişisel bilgi paylaşmanız gerekmiyor. Bu, PhoneSheriff Investigator’ın tam sürümünü satın almaya kesin bir şekilde karar vermeden önce ebeveynlere çocuklarının yakın zamandaki aktivitelerini incelemek için tam 7 gün veriyor.

PhoneSheriff Investigator’ı ücretsiz olarak indirin ve deneyin. Yazılımın nasıl çalıştığını kendiniz test edin.

Not: PhoneSheriff Investigator artık üretilmemektedir. Bu yazılım artık indirilemiyor ancak benzer bir ürün olan “mSpy No-Jailbreak Solution“ı kullanabilirsiniz.

 

Bu yazılım ebeveynler için yepyeni bir dünyanın kapılarını açtı. Ebeveynlere hiçbir problem ya da sıkıntı yaşamadan çocuklarının Apple cihazını takip etme fırsatını veriyor. Bu yalnızca bir kez ödeme yapılarak sahip olunan bir yazılım olmakla kalmıyor, onu aynı zamanda gerektiği kadar cihazı takip etmek için de kullanabiliyorsunuz. PhoneSheriff Investigator gerçekten de ailelerin ihtiyaçlarına cevap vermek üzere tasarlanmış bir yazılım.

Leave a Reply