iPhone WhatsApp Mesajlarını Bilgisayardan Okumak Çok Kolay

iPhone WhatsAppNasıl çalıştığını öğrendikten sonra WhatsApp takip programı kullanarak bilgisayardan iPhone WhatsApp takip etmek çok kolay bir işlemdir. Gelin vakit kaybetmeden bir iPhone takip programı ile nasıl bu işlemin yapılabileceğine bakalım.

iPhone WhatsApp Takibi

WhatsApp yazışmaları takip edilebilir mi sorusuna bundan daha fazlasını bile elde edebileceğinizi söyleyerek başlayalım. WhatsApp casusu olarak kullanılabilen programların arasında WhatsApp yazışmaları dışında iPhone’daki diğer bilgileri toplayabilenleri bulunuyor. Bu programlardan birini seçerseniz hem WhatsApp için hem de diğer takip işlemleri için birçok özelliğe kavuşacaksınız:

  • WhatsApp Mesajları, Paylaşımları ve Ücretsiz Aramalar

  • iMessage, Hangouts, Skype, Facebook Messenger, Skype ve Benzerlerinin Takibi

  • Normal Aramalar ve Mesajlaşmalar

  • iPhone’dan Çekilen ya da iPhone’a İndirilen Fotoğraflar ve Videolar

  • İnternet Geçmişi

  • iPhone’un Gittiği ya da O Anda Bulunduğu Yerler

  • iPhone’daki Yüklü Uygulamalar ve Kullanımları

Listeyi daha uzatmak mümkün ama sanıyoruz ki söylemek istediğimizi anladınız. Doğru bir iPhone takip programı sayesinde telefondaki neredeyse her şeyin bilgisine ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Casusu Bulma

İyi bir WhatsApp casusu bulmak için çok fazla vakit harcamanıza gerek yok. Sektörün en iyilerinden olan ve oluşturdukları müşteri memnuniyet oranıyla göz dolduran mSpy’ı kullanarak iPhone WhatsApp takip ve diğer takip özelliklerine bir arada kavuşabilirsiniz.

mSpy’ın sitesinde özelliklerin tam bir listesi bulunuyor. Ayrıca WhatsApp mesajlarını okumak ve öteki raporları görmek için kullanacağınız online panelin demosunu görüntüleyebiliyorsunuz. Burada sadece programı nasıl kullanabileceğinize değinmek istiyoruz.

DENEMEK ICIN TIKLA

mSpy’ın indireceğiniz bir bağlantı ve hesap bilgileriniz satın alma işleminden sonra size e-posta ile ulaştırılacak. Takip etmek istediğiniz iPhone hangisiyse ondan bu e-postayı açıp içerisinde bağlantıya tıklamanız ve karşınıza çıkacak pencerelerdeki adımları takip etmeniz sizi kurulumun sonuna götürecektir. Kurulum bittikten sonra e-postadaki online panele girerek sonuçları görmeye başlayabilirsiniz. Hedef iPhone dışında başka bir kurulum yapmayacaksınız.

Bilmeniz Gereken Bazı Noktalar

Burada dikkatinizi çekmek istediğimiz bir durum bulunuyor. Her WhatsApp takip programı gelişmiş özelliklerin çalışması için cihazı jailbreak yapmanızı ve mutlaka yüklenecek cihazı bir süreliğine elinizde tutarak içerisine erişim sağlamanızı gerektirir. Bunları yapamıyorsanız programdan tam verim alamazsınız. Ama mSpy, jailbreaksiz iPhonelarda çalışabilen bir çözüm sunuyor. Özellikleri normale göre kısıtlı olmasına rağmen içerisine WhatsApp casusu dahil. Hatta iCloud bilgilerine sahipseniz ve jailbreaksiz çalışabilen özellikleri yeterli bulduysanız kurulumu uzaktan bile halledebilirsiniz.

Leave a Reply