Highster Mobile

Bu mobil casus yazılımı, merkezi New York, ABD’de bulunan ILF Mobile Apps Corp. tarafından geliştirildi. Sundukları ürün rakiplerinden oldukça farklı – diğer yazılımlar üyelik temelliyken, Highster Mobile yalnızca tek bir ödeme talep ediyor. Bu mobil casus yazılımın halen bu kadar popüler olmasının tek nedeni de muhtemelen budur. Diğer taraftan, yazılımın desteklediği cihazların sayısı fazla geniş değil, müşteri hizmetlerinin pek de müşteri dostu olduğu söylenemez ve iade politikaları ciddiye alınacak gibi değil.

highster-mobileHIGHSTER MOBILE: KURULUM VE BAŞLATMA

Kurulum sürecinin tamamlanması birkaç dakika alıyor ve süreci tamamlamak için hedef cihaza fiziksel olarak erişiminiz olmalı.

UYUMLULUK

Highster Mobile iOS ve Android cihazları için kullanılabiliyor. Ancak masaüstü bilgisayarları desteklememesi birçok insanın canını sıkabiliyor.

KİLİT ÖZELLİKLER

 • Arama geçmişi kaydı: Tüm casus mobil yazılımların olmazsa olmazı olan standart bir özellik. Her bir aramanın saatini ve tarihini görebiliyorsunuz, kimin aradığını ve aramanın ne kadar sürdüğünü de kontrol edebiliyorsunuz.
 • Aramaları kaydetme: Highster Mobile ya çok korkusuz ya da çok umursamaz – bu özellik halen Android ve iOS için aktif bir halde. Peki nasıl mı çalışıyor? Mobil casus uygulamanızın ses kaydını ne zaman almasını istiyorsanız, saati ve tarihi ona göre kuruyorsunuz ve yazılım bunu otomatik olarak yapıyor.
 • Kısa mesaj takibi: Cihazdan silinmiş kısa mesajlar bile internet üzerindeki hesabınızda görünecek. Ve elbette ki, SMS’in gönderilmiş mi yoksa alınmış mı olduğunu, kim tarafından gönderildiğini ve ne zaman gönderildiğini ya da alındığını da görüntüleyebileceksiniz.
 • Gizli mikrofon aktivasyonu: Cihazın çevresinde neler olup bittiğini duymanıza izin verecek bir başka güçlü araç.
 • E-posta takibi: Highster Mobile hedef telefonun tarayıcısı üzerinden gönderilen ve alınan e-posta mesajlarına erişmenize izin veriyor.
 • GPS konum takibi: Bu Highster Mobile özelliği ne zaman ihtiyaç duysanız hedef kullanıcınızın konumunu öğrenmenize izin verecek ve hatta telefonun çalınması durumunda cihazın yerini belirlemenize yardımcı olacak.
 • Multimedya dosyalarına erişim: Evet, doğru okudunuz – telefon üzerinde saklanan fotoğrafları ve videoları görüntüleyebilirsiniz.
 • Tarayıcı geçmişi: Kullanıcınn telefon üzerinden taradığı web sitelerinin listesini kontrol etmek için Highster Mobile’i kullanabilirsiniz.

DİĞER ÖZELLİKLER

Bu mobil casus yazılım, ne zaman ihtiyacınız olursa telefonu uzaktan kilitlemenize izin veriyor (genellikle telefon kaybolduğunda ya da çalındığında işe yarıyor). Highster Mobile, Skype, Facebook Messenger, WhatsApp, Line, Twitter ve WeChat üzerinden gönderilen mesajları okumanızı sağlıyor ve kullanıcının Instagram üzerinden paylaştığı her şeyi görmenizi mümkün kılıyor. Aynı zamanda cihazın çevresinde neler olduğunu öğrenmenize izin vermek için gizlice fotoğraf da çekebiliyor.

FİYATLANDIRMA

Highster Mobile’e yalnızca bir kez ödenen $70’lık bir ücretle sahip olabiliyorsunuz. Bu yazılımı uzun süre kullanmayı amaçlayan insanlar için güzel bir haber. Ancak niyetiniz uygulamayı yalnızca kısa bir süre için kullanmaksa, o zaman sizin için kötü bir haber.

MSPY REVIEW

UZUN LAFIN KISASI

Highster Mobile gayet muhteşem bazı özelliklere sahip ancak jailbreak yapılmamış iOS cihazlarını ve masaüstü bilgisayarları desteklememesi büyük bir dezavantaj. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek yazılımı incelemenizde fayda olur.

2 thoughts on Highster Mobile

 • nihal doner

  Sizinle nasıl iletişime geçebilirim.

  Reply
  • owner Post author

   tüm sorularınızı burada sorabilirsiniz.

   Reply

Leave a Reply