Flexispy

Birçok insan cep telefonlarını takibe almanın güvenilir ve uygun fiyatlı yollarını arıyor ve FlexiSpy Extreme de piyasada yer alan pek çok paketten biri. Bir dizi iyi özellik sunuyor ve bu da onu diğerlerinden daha popüler bir seçenek haline getiriyor. Şimdi FlexiSpy değerlendirmesiyle, bu uygulamayı daha yakından inceleyeceğiz. Yaklaşık 150 farklı özelliğiyle, FlexiSpy piyasada bulunan en kapsamlı mobil telefon takibi araçlarından biri.

Flexispy: KURULUM VE BAŞLATMA

Flexispy-BoxFlexiSpy’ı hedef cihaza yüklemek için söz konusu cihaza fiziksel olarak erişiminizin olması gerekiyor. Kurulum ve başlatma sürecinin ardından, fiziksel erişime gerek kalmıyor çünkü hedef cihazı şirketin sağladığı web portalından kontrol edebiliyorsunuz.

UYUMLULUK

FlexiSpy yalnızca mobil cihazlar için kullanılabiliyor ve bu durum masaüstü bilgisayar takibi de dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlarına karşılık verecek nihai çözümü arayan insanların keyfini kaçıran bir dezavantaj. FlexiSpy, iOS, Android, BlackBerry ve Symbian cihazlarında çalışıyor ancak ne yazık ki sınırlı sayıdaki cihazları destekliyor. Diğer taraftan, eğer iOS cihazına FlexiSpy kurmak istiyorsanız, cihaza jailbreak yapılmış olması gerekiyor.

KİLİT ÖZELLİKLER

  • Arama takibi
  • Mesaj takibi
  • E-posta ve anında mesaj takibi
  • GPS takibi
  • İzi sürülemiyor
  • Viber, BBM ve WhatsApp takibi

KONUM TAKİBİ

Konum takibi özelliği sayesinde, hedef cihazdaki GPS üzerinden söz konusu cihazın kesin konumunu kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Aradığınız bilgileri, ürünü satın aldığınız sırada şirket tarafından sunulan web portalından görüntüleyebilirsiniz. Bu fonksiyon, çocuklarına ve çalışanlarına sürekli olarak göz kulak olmak isteyen ebeveynler ve işverenler için özellikle kullanışlı.

DİĞER ÖZELLİKLER

Eğer mobil telefon takibi uygulamalarıyla birazcık haşır neşir olduysanız, o zaman bu uygulamalardan standart olarak bekleyeceğiniz bir dizi özellik olduğunu da bilirsiniz. Bunlar arasında arama takibi, GPS üzerinden konum takibi, web tarama alışkanlıkları ve daha birçok özellik yer alıyor. Ancak en iyi uygulamalar, hedefinizdeki kişinin aktivitelerine dair daha kapsamlı bir bakış açısına sahip olmanız için daha gelişmiş özellikler de sunuyor.

FİYATLANDIRMA

FlexiSpy kullanıcılarına farklı planlar sunuyor ve bu da iyi bir şey ancak ne yazık ki bütün süreç oldukça karmaşık. Ve bu durum da yeni kullanıcıların ihtiyaçlarına en çok uyan paketi seçmelerini zorlaştırıyor. FlexiSpy’a Android cihazları için 1, 3 ve 12 aylığına $68, $100 ve $150 ödeyerek sahip olabilirsiniz. Farklı özellikleri ve opsyonları içeren ve farklı fiyatları olan bir dizi farklı paket bulunuyor.

MSPY REVIEW

ÖZET

FlexiSpy, size ne için ihtiyacınız olursa olsun birinin cep telefonunu takip etmek için gerek duyduğunuz tüm araçları verecek geniş bir özellikler yelpazesi sunabiliyor. Ebeveynler çocuklarının telefonlarını takibe alarak huzura kavuşurken, işverenler de personellerinin onlara ödenen paranın hakkını verdiklerinden emin olabiliyor. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek yazılımı incelemenizde fayda olur.

Leave a Reply