Facebook Spy: Çocuğunuzun Facebook Hesabı 2020

facebook spyFacebook günlük hayatımızın artık bir parçası haline geldi. Diğer insanların neler yaptıklarıyla ilgili bilgi sahibi olmak, sabit bir gereklilik haline dönüştü. Sorun şu ki, çocuklar halen gelişim çağında oldukları için doğru ile yanlışı ayıramayabilirler. Bu da onların çok fazla bilgiyi açık eden videolar, resimler veya yorumlar göndermesine neden olabilir.

Sosyal medyaya o kadar da ilgisi olmayan ebeveynler bile çocuklarının hangi gönderileri yaptığını takip etmek için bir Facebook sayfası açıyorlar. Ama ebeveynlerin farkına varmadığı konu ise çocuklarının Facebook ayarlarını yaptıkları gönderilerin sadece bir kısmını ailelerine görülebilir kılacak şekilde yapabilecekleri. Eğer ebeveynler bunun farkında değilse, o zaman çocuklarının Facebook sayfasını da etkili bir şekilde izleyemiyorlar demektir.

Eğer ebeveynler, Facebook’un sağladığı tüm ayarları gerçekten de araştıracak kadar zaman ayırmamışlarsa, çocukların hale avantajları olur. Bu bir çocuğu olumsuz sonuçları olabilecek bir oyun sahası verir ve etkisi hayat boyu sürecek sonuçlara neden olabilir.

O halde ebeveynler ne yapacak? Yanıt, Facebook Spy. Facebook Spy, ebeveynlerin, çocuklarının Facebook’ta dahil oldukları her gönderiyi, her fotoğrafı, her videoyu ve her yorumu görmelerini sağlar.

Facebook Spy Nasıl Çalışır?

Cep telefonları, bilgisayarlar ve diğer mobil cihazlar için mevcut tonla izleme yazılımı var. Bu yazılımların pek çoğu, Facebook Spy’ı en önemli özellikleri olarak sunuyorlar. Ebeveynler için ihtiyaçlarını karşılayacak bir izleme sistemi bulmak için alışveriş yapmak gayet önemlidir.

Bir takip sistemi üzerinde karar kılındıktan sonra kurulum basittir. Yazılımı satın aldıktan sonra, size tüm talimatları içeren bir e-posta gönderilecektir. Kurulumu yapabilmek için hedefteki cihaza erişiminiz olması gerekir ama izlemenin tamamı uzaktan yapılır.

Çocuğunuz takip edildiğini hiçbir zaman bilmeyecektir ve siz de onların Facebook’ta neler paylaştıkları konusunda doğru yanıtları alabileceksiniz. Kurulum tamamlandıktan sora, Facebook Spy hemen işleme koyulur.

Facebook Spy Özelliği Olan Bir İzleme Yazılımını Nasıl Seçerim?

Piyasada gerçekten de onlarca izleme yazılımı var, ama ama siz tüm izleme ihtiyaçlarınıza uygun bir sistemi aldığınızdan emin olmak için gerçekten de zaman ayırmak istiyorsunuz. Bazı cep telefonu casus yazılımları (örneğin mSpy, Mobile Spy ve StealthGenie gibi), diğerlerine nazaran daha ileri özellikler sunarlar.

Temel bir izleme yazılımı, cihazdaki tüm faaliyetlerin raporunu tutar. İzleme yazılımlarının pek çoğunda mevcut olan özelliklerin listesi şu şekildedir:

  • Tüm gelen ve giden aramaların kaydını tutar ve arzu edilmeyen kişileri engeller.
  • Metin mesajlarının tümünün kaydını tutar ve gönderilen ya da alınan dosyalar, resimler veya videoları görür.
  • Cihazda depolanan tüm kişiler, takvim, bilgi, fotoğraflar veya videolara erişim sağlar.
  • Ziyaret edilen siteleri gösterir.
  • Tüm sohbet ve paylaşılan sosyal medya bilgilerine erişim sağlar.
  • Cihazın ve kullanıcının konumunu bulmak için GPS takip sistemi kullanır.
  • Uygulamalar, İnternet siteleri ve kişiler için kısıtlamalar getirir.
  • Yasaklı bir aktivite yapıldığında uyarılar verir.

Yazılımın, takip etmek istediğiniz cihazla uyumlu olup olmadığından da emin olmak isteyebilirsiniz. Etrafa bakınmadan önce sizin için önemli olan özelliklerin bir listesini yapın. Yazılımları karşılaştırın ve hangilerinin, bu özellikleri sağladığını görün ve ayrıca fiyatları da karşılaştırın. Bir cep telefonu casus yazılımı seçmek üzere daha fazla bilgi için buradaki satın alma kılavuzuna da bir göz atın: https://toptelefoncasus.com/

Dikkate alınması gerekilen bir diğer iyi husus ise bazı yazılımların sadece kullanım ücreti almasıdır ve böylece siz onları birden fazla cihaz ve kullanıcıyı takip etmek için kullanabilirsiniz. Bu, özellikle çocuğunuzun İnternete erişim için birden fazla cihazı veya sizin birden fazla çocuğunuz varsa kullanışlıdır.

Bir izleme yazılımı üzerine karar verirken tüm bu hususları göz önünde bulundurun çünkü bu yazılımların birçok özelliği olabilir. Facebook Spy, çocuğunuzun bir Facebook hesabı varsa gerekli bir özelliktir. Takip basittir ve tüm raporlar, sizin erişiminize açık olan çevrimiçi bir hesaba gönderilir.

Leave a Reply