Cep Telefon Casus Yazılımı Nasıl Kurulur 2020?

cep telefon casus yazılımıCep telefon casus yazılımı kurmak genelde en doğru düzgün giden işlem olamayabilir. Fakat bu kadar da zor olmak zorunda değil. Aşağıdaki ipuçlarından bazıları, siz cep telefon casus yazılımı kurmaya çalışırken karşılaşabileceğiniz uyarılar karşı hazırlıklı olmanıza yardımcı olacaktır. Kurulum işlemi sırasında sıklıklı görülen bazı iyi bilinen zorlukları atlatabilmek için okumaya devam edin.

Bütün casusluk hizmetleri ve programları aynı şey mi?

Bazı konularda farklılık gösterseler de, birçoklarının temel özellikleri genelde aynıdır. Her bir yazılım temelinde, biraz farklı biçimde işlerler. Kurulum işleminin genel olarak ilerlediği genel yol şu şekildedir:

Hedef cihazın, casus yazılım ile uyumlu olduğundan emin olun. Hedef cihazınız için doğru izleme hizmeti paketini seçin. Hizmet ve yazılımı satın alın. Kurulum talimatlarını, hesap bilgisini ve indirme linkini içeren e-postayı inceleyin. Bir kullanıcı adı ve şifresi oluşturarak hesap açın. Yazılımı hedef cihaz üzerinde indirin ve kurun. Talimatları takip ederek size özel bir kimlik bilgisi girin. Cihazı yeniden başlatın. Raporlama ayarlarını kontrol edin ve eğer gerekli ise değiştirin.

Bu, kurulum işleminin nasıl olduğu ile ilgili basit bir anlatım. İlk bakışta kolay gözükebilir. Hatalar alabileceğiniz konusunda dikkatli olun veya gereksiz beklemelere neden olabilecek bir adımı atlamış olabilirsiniz. Kurulum işlemi sırasında cihazdan cihaza ufak tefek farklılıklar olabilir.

Unutmayın – Cep telefon casus yazılımı nı uzaktan kuramazsınız ve telefona fiziksel bir erişiminiz olması gerekir.
Apple cihazlarının tamamının (iPhone, iPad, iPod) kurulum yapabilmek ve casus uygulamayı kullanabilmek için jailbroken işleminden geçmiş olmaları gerekir.

Her şeye hazırlıklı olmadığınız konusunda kendinizi hazırlayın. Bir başka deyişle, beklenmeyeni bekleyin ve kurulum işlemini gerçekleştirebilmek için kendinize bol zaman verin. İzleme yazılımını kurarken, dikkat ve bunun yanı sıra titiz ve net olmak kapıları açar.

Cep Telefon Casus Yazılımı kurmak ne kadar zaman alır?

İyi bir günde, işlem 5 dakika ya da daha az sürer. Fakat bunu önceden hiç yapmadıysanız, makul bir zaman ayırın. Genelde bu 30 dakika veya daha fazlası olabilir. Bu her ne kadar fazla gibi gözükse de, hataların olabileceğini hesaba katın. Örneğin, yazılımın uyumluluğu konusunda bazı bağdaşmazlıklar olabilir. Kısacası, daha fazla gereksiz baskıya hiç mi hiç ihtiyacınız yok. Sadece talimatları dikkatlice okuyun. Zaman ayırın.

Yazılımı kurduktan sonra, her hangi bir izleme verisinin raporlanması 10 dakika veya daha fazla zaman alabilir. Eğer cihazda uğraşılacak çok şey varsa, raporlamanın net bir şekilde gelmesi biraz daha fazla zaman alabilir. Kontrol paneli genelde sağlayıcının İnternet sitesinde mevcut olacaktır. Burası, raporları indirebileceğiniz ve görüntüleyebileceğiniz merkezi konumdur.

Başarılı sonuç için şu ipuçlarını takip edin

Arzu edilen hizmet paketinizi ve uygun işletim sistemi için cihaza doğru yazılımı seçin. Talimatları titizlikle ve dikkatlice okuyun ve onları tıpkı tarif edildiği gibi takip edin. E-posta, aktivasyon kodları ve şifreler gibi gerekli bilgileri kolay ulaşılabilir tutun. Acele etmemek için yeterli zaman ayırın. İzleme yazılımının doğru bir şekilde ve olması gerektiği gibi raporladığını ve çalıştığını kontrol etmek için bir bilgisayarın yakınında olun.

Yardıma ihtiyacınız olursa ne yapacaksınız?

Yeni oluşturulan hesabınız için ilgili tüm bilgiyi ilk e-postada alamadıysanız, sizin için en iyi seçenek yazılım sağlayıcının destek numarası ile irtibata geçin. Onlara e-posta da atabilirsiniz.

Casus yazılımlar ayrıca genelde bir teknik destek personeline de sahip olurlar. Eğer yoksa bu durumun sizin için uygun olup olmadığını kendinize yeniden sorun. Talimatlar genelde İnternet sitesinde listelenirler. İlk alacağınız e-postada da bulunuyor olabilirler. Bazen bu e-postaların spam klasörüne düşebilir.

Sonuç olarak, telefon casus yazılımı kurmanın ilk seferde kendi uyarıları olacaktır. Siz şimdi bazı zor sorunlara hazırlıklı olduğunuza göre bu işlemi zorlanmadan bitirmek daha kolay olacaktır.

Leave a Reply